Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Pazarlaması ve Reklamcılığı ile Markanızı Farklılaştırın ve Mesajınızı Yükseltin

Tüketicilerin% 70'inden fazlasının bir markanın sosyal medya varlığına sahip olmasını beklediği bir çağdayız. Ancak, yalnızca herhangi bir sosyal medya varlığı değil, tüketiciler markanızın özel ve uyumlu bir sosyal medya stratejisine sahip olmasını bekler.

Hemen hemen her işletme sosyal medya pazarlama hizmetlerinden yararlanabilir. Çoğu şirket işlerini pazarlamak için sosyal medya kullanmaları gerektiğini bilirken, hangi ağlara (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn vb.) Yatırım yapacağını bilmiyorlar. Blue Corona'nın sosyal medya yönetimi ve reklamcılık hizmetleri, işletme sahipleri için sosyal medyanın karmaşıklığını ortadan kaldırıyor ve en iyi bildiklerinize bağlı kalarak işinizi yürütmenize izin veriyor!

Sıkça Sorular Sorular

Dijital ajans sektörel ve marka tecrübesi ile birlikte işletmenizin dijital ortamlarda daha hızlı bir şekilde yol almasını sağlar..


Her firma türü için uygun mudur?: Tüm firma tipleri için uygundur. Şahıs firması, limited şirket, anonim şirket vb..

Firmanızı internet ortamında tanıtarak yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan, içerikleri bizim tarafımızdan girilen anahtar teslim güncellenebilir website hizmetidir.

Grafixce Sosyal Medya Ajansı 3 senedir aşağıdaki sektörlerde hizmet vermektedir.


Spor Salonları
Sporcu Vitaminleri
Mobilya Mağazaları
Emlak
Video & Fotoğraf
Perde Creative
Teknoloji
Web Hosting
Yazılım & Otomasyon


Profesyonel ekip kadromuz ile firmaların ihtiyaçlarına göre özgü tasarım ve video hizmeti vermekteyiz.

Yapım Süreci : Anlaşma doğrultusunda öncelikle firmanızın sektörel duruşunu analiz ediyor, hedef kitlenizi belirliyor ve hedef kitleniz yanı sıra rakip firmaları değerlendiriyoruz. Daha sonra özgün çalışmaya geçilip, kurumsal kimlik klavuzunu oluşturuyoruz. Oluşturan analizler, hedef kitle ve kurumsal kimlik klavuzunuza göre özgü tasarımlar yapmaktayız.

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu web sitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar. Arama motoru reklamlarında Adwords gibi, SEO çalışmasının önemi, daha ucuza daha verimli reklam ve geri dönüş sağlamaktadır.


Bu nasıl yapılır? Çeşitli web araçları kullanılarak firmanızın sektörel terimlerindeki kelimeler belirlenerek, bu kelimeler üzerinde türetimler, bu türetimlerin verimliliği, analizi ve değerliliği çeşitli araçlar ile ölçülür. Sayfa ve meta keywordlerinde kullanılarak ve bunun gibi bir kaç profesyonel uygulamayla SEO sağlanmış olur.

Domain(Alan adı): Google ve diğer arama motorlarında, bulunurluk sağlayan ve aynı zamanda sitenin (main-URL) ismi verilen adresidir.

Hosting(web deposu): Web dosyalarının saklandığı, 24 saat yayın yapmasına izin veren server makinelerin parsellenmiş alanına verilen isim.

Web paketi: Tecrübelerimize dayanarak oluşturduğumuz, firmalar için doğru çözüm sağlayacak ihtiyaca yönelik paketler.

Şablon: Tecrübeli web yazılımcıları tarafından yapılan, kurumsala uygun renkleri ve imajları kullanarak firmaya özel hazır mizanpaj seçeneklerini kullanarak sitenin tasarımıdır.

Özel tasarım: Grafik tasarım mezunu sanatçılar tarafından, firmaya özel konsept çalışması ve uygulamasıdır.

Digital marketing: Digital ortamda yapılan hertürlü reklam faaliyetidir. Google adwords, facebook reklam yönetimi, yerel kaynaklı reklam yönetimleri, sosyal sayfalarda yönetilen reklamlar vb..

interaktif: Digital ortamda etkileşim yaratma olgusu.

Html, Css, Javascript, JQuery, ASP.NET, C# Web sitelerinin yapımında ve program kodlamasında kullanılan yazılım dilleri , script dilleri.

Standart pakette, klasik paket kriterleri dahilinde, konsept yaratımı, tasarımın analizi ve sunumu 5 gün, uyarlanması 3 gün, yazılımın ve içeriğin konuşlandırılması ve test aşaması olmak üzerek 7 gün toplamda 15 ila 20 gün arasında, mutabakat dahilinde ise sürenin uzaması mümkündür.